O Nas


Ośrodek usytuowany jest na rozległym zielonym terenie, w zacisznym miejscu, w samym sercu miejscowości Mielno, w odległości 50m od morza!

Położenie Ośrodka w ustronnym miejscu zapewnia ciszę i spokój, stwarza doskonałe warunki do wypoczynku.

Baza hotelowa posiada 120 miejsc noclegowych, w przestronnych pokojach 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami i TV. Do dyspozycji gości jest rozległy teren rekreacyjny z boiskiem do siatkówki, placem zabaw dla dzieci i miejscem na grilla, w sosnowym parku, położonym bezpośrednio przy plaży. Ośrodek posiada restaurację, kawiarnię i salę klubową. Na terenie Ośrodka znajduje się parking płatny.

Dysponujemy również nowoczesną salą bankietowo-restauracyjną na 80 osób, i salą konferencyjną na 120 osób, wyposażoną w profesjonalny sprzęt audio-video, pozwalającą na zorganizowanie spotkań i imprez, zarówno biznesowych, integracyjnych, jak i okolicznościowych.

Ośrodek posiada bogatą bazę do prowadzenia zabiegów rehabilitacyjnych i jest przystosowany do zakwaterowania osób niepełnosprawnych. Organizujemy przez cały rok turnusy rehabilitacyjne dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych, zarówno z dofinansowaniem pobytu jak i bez dofinansowania w oparciu o stosowny wpis do rejestru organizatorów i ośrodków.

Naszym gościom umożliwiamy korzystanie z zabiegów zdrowotnych w nowoczesnym i obszernym kompleksie odnowy biologicznej.

 

Postaramy się zachwycić Państwa naszą kuchnią, która z pewnością zaspokoi gusta kulinarne najwybredniejszego smakosza.

Nasz hotel dostosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Wykwalifikowany personel, lata doświadczeń oraz rodzinna atmosfera sprawiają, że pobyt w „Afrodycie” na długo pozostanie w Państwa pamięci.

wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne Nr OD/32/0020/16 ważny do 19 kwietnia 2019 roku
wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych Nr OR/32/0007/18 ważny do 24 kwietnia 2021 roku.

 


Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „Afrodyta”

Adres: ul. Piastów 7,  Mielno 76-032
mail: hotel@onet.pl

tel.: +48 606 438 911 / (+48) 94 31 89 217
fax: (+48) 94 31 89 463


 

 

Poniżej prezentujemy podziękowania od naszych klientów